Hospoda a Rokáč u Čerta

Petr Suchomel, 561 16 Horní Libchavy 259, mobil: 603 569 584, e-mail: starozitnosti.cert@seznam.cz


Spolek rockové hudby U Čerta
Rokáč u Čerta

Spolek rockové hudby u Čerta

 

Otevřeno je úterý, středa, pátek, sobota a neděle od 18. hodin. PONDĚLKY a ČTVRTKY ZAVŘENO.

A je to tady, milí přátelé. Po náročné rekonstrukci otvíráme "klubovnu" - sídlo Spolku rockové hudby u Čerta v pronajaté části nevyužitých prostor Truhlárny u Čerta v Horních Libchavách.

Do "klubovny" se vchází železnou bránou, u které je světelná cedule s vyvěšenými Stanovami spolku a zvonek. Vstup je však pouze pro členy - ale pokud máte rádi Rock, Metal a Beat, chcete se podílet na činnosti spolku a budete souhlasit s dodržováním Stanov a Vnitřních pravidel spolku, zazvoňte na zvonek a o členství zažádejte. Jestliže bude předseda nebo jím pověřený člověk se vstupem nového člena souhlasit, zapíše Vaše jméno a číslo občanky do Knihy a vystaví Vám členskou kartu (za 150 kč). Členem se může stát každá osoba starší 18 let. A pak už můžete vstoupit do jámy lvové :-)

Naším hlavním cílem je udržet kulturní dění v našem regionu a také pomoci začínajícím kapelám, které se věnují rockové hudbě či jejím podžánrům. Vybrané začínající kapely se mohou dostat do povědomí díky koncertům v "klubovně". Prostor tu bude i pro pohodové nedělní "poslechovky", charitativní koncerty, pro představení ochotnických divadelních spolků nebo pro herce, kteří vystupují jako stand-up komici. Budou se zde pořádat různé přednášky na téma životního prostředí, cestování, atd. Ale protože začínáme, a všechno chce svůj čas, budeme všechny tyto aktivity rozvíjet postupně.

Po tom, co celý areál 5 dní před původní otvíračkou (9. listopadu 2015) vyhořel, nastaly těžké časy. Vše se muselo vybourat a vybudovat znovu. Tímto mockrát děkujeme rodině, zaměstnancům a všem přátelům za pomoc :-)

Ilča a Čert

  • Celý prostor je bezbariérový.

  • Upozorňujeme, že jakmile BUDE NAPLNĚNA KAPACITA klubovny (130 lidí), zamkne se brána a nikdo další se dovnitř nedostane. Proto, prosím, sledujte Facebook (stránka "Rokáč u Čerta, z. s.") nebo si raději zavolejte (603 569 584) a ujistěte se, že není plno. 

 

 
 
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies